نفوذ کردن کندرو انصار حزب الله به اظهارات سلیمی نمین و فایده او | چنانچه عقلایی تو میان انصار حزب الله هست …

بوسیله گزارش همشهری آنلاین،  عباس سلیمی نمین ۲۶ آذر ۱۳۹۸ گفته بود: «مهدی هاشمی پسر آیت الله هاشمی انصار حزب الله را تامین مالی می کرد تا آنها با مقابله و اصابت با هاشمی فضایی را به بود بیاورند که بتوانند سوار پهلو موج اسلوب افتاده بهره برداری کنند.» متن گفتگو

بعد از اشاعه گفت وگوی عباس سلیمی نمین مدیر دفتر مطالعات و تدوین کتاب ایران که در آن بحث مناظره کمک مالی فرزندان هاشمی به انصار حزب الله مطرح شده حیات روابط عمومی انصار حزب الله جوابیه ای منتشر کرده است.

اعتماد آنلاین نوشت: روابط اشتراکی «انصار حزب الله» در پاسخ به این گفته سلیمی نمین مداومت کرده است: «به نظر می رسد عوارض مرض برخی افراد انحصار به یک جهل ساده نیست، مثلا با نزدیک شدن به موسم انتخابات جماعت و آمدن بوی کباب دنیا و قدرت، سرمستی و گزافه گویی برخی، توجیه پذیر می نماید. به ویژه کسی که در گذشته همچنین از ره آورد شبیه این طرز ترهات نتوانست کلامی بهر خود دست و پا کند و با فراخوانی انصار حزب الله به مناظره بخاطر ثبوت لاطائلاتش جز عار و سرافکندگی دخل نداشت و تنها دستاورد او ریش جنباندنی در اینجا و آنجا وجود که بعله! انصار حزب الله از من شکایت کرده…»

حالا عباس سلیمی نمین درون واکنش بوسیله جوابیه انصار حزب الله گفته است: جوابیه انصار حزب الله به گونه ای حیات که نمی توان خاصیت خاصی نشان داد. در واقع سخن و حرفی که بشود به آن پاسخ قسط داخل آن متن نبود و فقط دست افزار های ناروا و مقایسه های کاملاً بیجایی طرح شده بود. مباحثه معاون مالی فرزندان هاشمی به انصار حزب الله بحثی تاریخی است که با جستجو نزدیک شدن به این موضوع ابدار محو. این موضوع درون یکی از بحث ها مطرح شد که نفوذ و حتی تعرض هایی را برانگیخت.

مدیر دفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران در ادامه سخانش گفت: بنابراین اصلاً ملتفت بحث نمی شوم. فقط امیدارم اگر عقلایی درون این جمع هستند، نزاکت و اعتبار گذاشتن را به روابط عمومی پایگاه یادآور شوند. بجای هتک حرمت دیگران، ولو اینکه با افراد تفاوت داشته باشیم، امر بسیار ناشایستی است و فقط می توانم به آنها بگویم «قالو سلاما». سلیمی نمین: نظر سردار جعفری دقیق نبود | پسر آیت الله هاشمی انصار حزب الله را تامین مالی می کرد
 

متن کامل جوابیه انصار حزب الله بوسیله شرح کوچکتر است:

«چشم باز و گوش باز و این عما

خیره ام از چشم بندی خدا

مغفرت و رضوان الهی بر آن پیر هوی و محبوب دل شهیدان و خوبان این انقلاب که درون بیانی در علت توبیخ و اصلاح حال فدایی بداخلاقان هتاک سیاسی می فرمود؛ انحصاری به خواجه نصیر هتک حرمت کرده و مثلا گفت پدر کلب (سگ)، خواجه با متانت و کلام کریمانه در پاسخ گفت تا جایی که من به یاد دارم، «پدر من روی دوپا گونه می رفت و…!» این عادت ی خواجه نزد عقلا و افراد فهیم به وزن ی کافی انگیزه سرشکستگی و محکومیت آن هتاک گردید. القصه، در قضیه انصار حزب الله نه نفقه و حصار نامتعارفی دیده شده و نه کسی به آلاف و الوفی رسیده است و خیر هیچ تبلیغاتِ هزینه بری حیات داشته است و مخارج هفته مجله یالثارات الحسین میوه السلام نیز همواره از نگرش ابتیاع پرشمار آن تامین بوده است.

با این توصیف، ولی به نظر می رسد مالیات ناخوشی برخی افراد منحصر به یک بی خبری ساده نیست، مثلا با نزدیک شدن به موسم انتخابات مجلس و آمدن بوی تفته گیتی و قدرت، سرمستی و گزافه گویی برخی، توجیه پذیر می نماید. به ویژه کسی که درون گذشته همچنین از ره آورد مشابه این وضع ترهات نتوانست کلامی بهر خود دست و پا درنگ و با دعوت انصار حزب الله به مذاکره برای از کار افتادن لاطائلاتش سوا خجالت و سرافکندگی عایدی نداشت و تنها دستاورد او ریش جنباندنی در اینجا و آنجا وجود که بعله! انصار حزب الله از من شکایت کرده – از قیاسش خنده آمد خلق را- و همین اکنون مشروح گفت وگوهای آن جلسه در آرشیو خبرگزاری فارس، تو دسترس علاقمندان است.

می گویند شعبان بی مخ، هرزه بی عرضه اطراف ستمشاهی رضاخان قلدر بخاطر جبران و از کار افتادن شخصیت خوار و خفیف خود، تو بین الوات این جمله ترجیع سد تکراری او وجود که «غلام کسی هستم که علیحضرت به من گفته قرمساق!» و خواه عمروعاص مکار خبیث که در رویارویی صفین با امیرالمومنین میوه السلام با پایین کشیدن شلوار، عورت خود را برملا پیدایش تا علی میوه السلام را از کشتن خود منصرف سازد!